Свято “Останнього дзвоника”

Шановні випускники, учителі, учні, батьки!

Від щирого серця вітаю Вас із чудовим, добрим і, водночас, трохи сумним святом Останнього дзвінка! Традиційно Останній дзвоник сповіщає про початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул. Завершується навчальний рік, а для випускників і тернистий шкільний шлях!

Всі ми за цей рік змінилися: стали дорослішими, мудрішими, ріднішими!

Кожен із Вас отримав ті знання, на які розраховував. А час який Ви провели за шкільною партою, в стінах рідної школи під час різноманітних заходів і підготовки до них, я сподіваюся, не пройшов марно.

Щиросердні привітання випускникам. Нехай кожен із Вас обере собі гідний життєвий шлях, вступить до обраних вишів, зробить свій життєвий та професійний вибір і завжди впевнено крокує дорогою добра! Пишіть своє життя геніально! Пишіть його відразу набіло, жодних чернеток! І пишіть своє життя самі, при цьому користуючись давно відкритими та добре відомими законами життєграфії! Яскравих вам фарб життя!

Щира вдячність вчителям за те, що Ви постійно передаєте своїм вихованцям глибокі знання, уміння та навички, педагогічну мудрість і терпіння, життєвий досвід. Бажаю своїм колегам невичерпної енергії, задоволення від праці і, звичайно, гарного  відпочинку!

Мої слова вдячності Вам батьки, дідусі і бабусі. Наше навчання і виховання було б неможливим без вашої підтримки, допомоги і розуміння. Спасибі Вам за Ваших дітей, онуків! Бажаю Вам добра, здоров’я; нехай мир та злагода завжди панують у Вашій оселі!

Щиро і сердечно вітаю всіх нас із сьогоднішнім святом! Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів!

Наталія  Максимова