Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів

Люба наша шкільна Родино: вчителі, учні, батьки, випускники, просто друзі нашої школи!
Вітаю вас з тим, що наша школа пройшла перший відбірковий етап конкурсу Центру КСВ ” Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів” на отримання гранту.
Ми в грі! Тепер все залежить від нас!!! Що ми маємо робити: грати за правилами! Кожної п’ятниці ми будемо звітувати про заходи -відео і фото!
Призовий фонд від 5 тис до 1.5 тис доларів на закупівлю обладнання для STEM-лабораторій!!! Перший крок зроблено!!! Далі все залежить від нашої креативності, згуртованості, активності! Другий крок – поширення цієї інформації серед друзів, знайомих та активна участь у проведенні, фільмуванні веселих, креативних заходів, допомога у монтажі! Перелік запропонованих заходів розміщено на інформаційних стендах. Читаємо, пропонуємо нові ідеї, проводимо флешмоби, квести, граємо!!!
Приєднуйтесь до нас!

#HealthySchools_UA   #HS_UA  #ЦентрКСВ