Конкурс «МІЙ ШКІЛЬНИЙ ДВІР»

Незележна група активистів Печерського району м.Києва пропонує в рамках проекту «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ моєї ШКОЛИ!»  організувати конкурс серед учнів середніх і старших класів «МІЙ ШКІЛЬНИЙ ДВІР».

У запропонованих на конкурс концепціях-ідеях повинні бути враховані наступні компоненти:

1. Краща ідея для благоустрою шкільного двору

2. Найкраще зонування (поділ на зони) шкільного двору для дітей різного віку.

3. Найкраще візуальне виконання – малюнок, креслення, комп’ютерна модель та ін.

Терміни і алгоритм роботи
Початок конкурсу – 18 травня, закінчення – 29 травня 2015
Алгоритм роботи:
Обмір майданчика і створення точного креслення всього майданчика і  конструкцій, полів, які знаходяться на на ньому.
Розробка загальної ідеї, зонування майданчика і конструкторських рішень для кожної зони.
Розробка загального візуального рішення всього шкільного двору, що включає колірні і конструкторські рішення.

Для чого це потрібно?

• Концепція переможця буде врахована під час розробки остаточної концепції шкільного двору. Ми зрозуміємо, що хочуть бачити діти у себе у дворі і привітаємо переможця (групу переможців).
• Маючи загальну концепцію і рішення, ми зможемо прорахувати кошторис на їх виконання і почати реалізовувати її поетапно. Спочатку, наприклад, пофарбуємо паркан, але саме в такий колір, який закладений в концепції, зробимо розмітку на майданчиках, але, знову ж в певне колірне рішення.
• Під час розробки концепції необхідно відібрати активних дітей, як для її створення, так і для подальшої реалізації – прибирати, фарбувати та ін. Класним керівникам необхідно буде скласти списки дітей з контактами батьків для запрошення на облаштування двору в літній час (тих, хто вільний).
• Ми хочемо до початку навчального року 2015-2016 рр. привести шкільний двір в порядок і  зробити його цікавим для дітей.