Вітаємо в літньому таборі

Снимок6Спеціалізована школа №80 сьогодні, 04 червня,  вітала учнів 1-6 класів у літньому мовному таборі «SMILE» («УСМІШКА»).

Учнів зустрічали директор школи Максимова Наталія Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи (директор табору) Делікатна Наталія Миколаївна та вчителі англійської мови Дроздовська Оксана Валеріївна та Челован Наталія Олександрівна. Учнів ознайомили з правилами перебування у таборі,  програмою табору та поділили на загони: 1 загін – учні 1-2 класів; 2 загін – учні 3-6 класів. Учні пригадали англійську лексику з теми «Вітання» та «Знайомство».

В рамках участі школи в унікальній програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів, вихованці літнього мовного табору «SMILE» провели цікаву зустріч з експертом проекту «Знак якості», доцентом Київского національного торгово-економічного університету, доктором технічних наук, професором кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Сидоренко Оленою Володимирівною. В ході зустрічі учні провели цікаві досліди, а саме: запалювали чіпси та сухарики, первіряли якість ковбасних виробів вищого та 1 сорту та дізнались про корисні та шкідливі властивості газованих напоїв.

Перший день табору закінчився на музичній ноті – вчитель музики Стрюк Мирослава В’ячеславівна провела цікаве музичне заняття.

Снимок9