Наказ: Про прийом дітей до 1-их класів у 2020 році

 
 

Спеціалізована школа №80 Печерського району м.Києва

Н А К А З

«_29_»  травня   2020 р.                                                            № 01-03/65  –  з

Про прийом дітей до 1-их класів СШ №80  у 2020 році

На виконання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту»,  «Про захист персональних даних», постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року №684 « Про затвердження порядку обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти (надалі Порядок), затвердженого наказом міністерства освіти та науки України від 16 квітня 2018 року № 367, наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва від 03 жовтня 2017 року № 930 «Про прозорість та відкритість діяльності закладів освіти», листа Міністерства освіти та науки України від 10 серпня 2018 року №1/11-8477 «Про безоплатність здобуття повної загальної  середньої освіти», наказів Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва від 25 травня 2020 року №86  «Про відновлення освітнього процесу у приміщеннях закладів освіти м. Києва та режиму їх роботи після зняття карантинних обмежень», від 27.05.2020р. № 86 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2020 році», з метою запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», забезпечення доступності здобуття загальної середньої освіти та організованого прийому дітей до першого класу, 

НАКАЗУЮ:

 1. Провести організований прийом заяв батьків та документів для зарахування дітей у перший клас з  01 червня 2020 року по 01 липня 2020 року (включно) за погодженим графіком з батаками майбутніх першокласників.
 2. Заступнику директора з НВР Стельмащук С.А. забезпечити виконання організаційних заходів щодо прийому дітей до 1-их класів спеціалізованої школи №80 у 2020 році.

2.1. Провести інформування громадськості та батьків майбутніх першокласників про:

 • порядок прийому дітей до 1-го класу;
 • територію обслуговування, що закріплена за школою;
 • перелік документів, що підтверджують належність до території обслуговування школи;
 • прогнозовану кількість 1-х класів.

2.2. Розмістити на інформаційному стенді та сайті закладу вищеозначену інформацію до 01 червня 2020 року.

2.3. Організувати прийом заяв батьків для зарахування в перший клас відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

2.4. Не допускати збирання додаткових даних про дитину та її батьків або осіб, які їх замінюють, зокрема, будь-яких даних, що свідчать про розвиток дитини та її готовності до навчання в школі тощо.

2.5. При обранні освітніх програм забезпечити виконання статті 5 Конституції України.

3. Затвердити склад комісії по прийому документів  дітей до 1-их класів спеціалізованої школи №80 та, у разі необхідності, проведення жеребкування у складі:

 • Максимова Н.М. – голова комісії, директор школи;
 • Стельмащук С.А. – заступник директора з НВР;
 • Самишкіна О.В. – психолог школи;
 • Свізєва О.Г. – медична сестра;
 • Варніна О.С. – секретар.

4. Здійснити за рішенням педагогічної ради зарахування дітей, які проживають за територією обслуговування за списками реєстру; за  наданням батьками  підтверджуючих документів встановленого зразка щодо проживання дітей за територією обслуговування школи; братиків/сестричок учнів школи, дітей співробітників школи, до 1-х класів до 2 липня 2020 року включно відповідно до Порядку.

5. Оприлюднити не пізніше 03 липня 2020 року на інформаційному стенді та веб-сайті школи наказ про зарахування учнів до першого класу дітей, що проживають за територією обслуговування школи; братиків/сестричок учнів школи, дітей співробітників школи із дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних». 

6. У разі необхідності організувати прийом документів на вільні місця до 08.07.2020р. включно; повести жеребкування на вільні місця 09.07.2020 року; провести зарахування на вільні місця дітей за підсумками жеребкування за умови подання необхідного пакету документів 15 липня 2020 р.  

7. Заступнику директора з АГР Галкіну С.В., медичній сестрі Свізєвій О.Г.:

7.1.Організувати належні  санітарно-гігієнічні та протиепідемічні умови прийому документів від батьків (осіб, що їх замінюють).

7.2. Здійснювати прийом громадян за графіком погодженим з батьками.

7.3. Організувати проведення температурного скринінгу відвідувачів.

7.4. Здійснювати контроль за соціальним дистанціюванням з відповідними розмітками.

7.5. Організувати вологе прибирання та дезінфекцію  приміщень закладу освіти кожні дві години, провітрювання кожні 30 хв.

8. При прийомі документів всім працівникам закладу освіти дотримуватися соціального дистанціювання, мати засоби індивідуального захисту (маски, рукавички).

9. Здійснити зарахування учнів до 1-х класів спеціалізованої школи №80 з відповідним розподілом по класам до 31.08.2020 року.

10. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор СШ №80                                                             Н.Максимова

З наказом ознайомлені:

Стельмащук С.А.
Галкін С.В.
Самишкіна О.В.
Свізєва О.Г. 
Варніна О.С.