Розклад роботи гуртків

Оголошення »

Шановні учні та батьки!

Шановні учні та батьки!  Ще раз нагадуємо: середня та старша школа виходить на навчання...

На перід карантину!!!

Пішохідний туризм Петрова Н.М.

• 1.Вивчення туристичних вузлів та їх зав’язування на швидкість.
  • 2.Вікторина до теми “Туристичні вузли”.
  • 3.Проходження дистанції зі спортивного орієнтування онлайн. За посиланням Київського центру туризму.
  • 4.Проходження тестів:
  1. “Пішохідний туризм для новачків”
  2. “Спортивний туризм”
  3. “Спортивне орієнтування”

“Джура”  Левчук А.Ф.

• 12.01 – проект “Історія українських військових формувань ” онлайн за розкладом
  • 19.01-що я знаю про Соборність України (опис онлайн відправляти :an.fed.levchuk@gmail.com)

Карате Решетнік С.

Тренування.

• 1.Разминка
  • 2.Растяжка
  •  3. Всі Махи ногами по 10 з дзенкуцу дачі.
  • 4. 5хвилин (5 віджимань, 5 присідань, 5 прес по колу без зупинки) після 1 хв відпочинку.
  • 5. Кихон (всі удари передній дальній з Камая зі зміною стійки), (всі удари ногами передньої дальньої зі зміни стійки по 10
  •  6. Бій з тінню 2 хв.
  • 7. 20 віджимань, 20 прес, 20 присідання.
  • 8. Серія 1: Руками Передній, дальній, мавши в голову, ушира в живіт. Серія 2: Маваші в голову руками передній дальній ушира в живіт. Серія 3: Прямий, бокововой, оперкот, лоу кік, ушира гері в живіт.
  • 9. Заходи в дві сторони можна з ударами.
  • 10. 20 віджимань, 20 присідань, 20 прес, 10 Берпі.
  • 11. Розтяжка, шпагат 15 хв.

Шахи Богатиренко В.П.

• Вирішення задач
  • Ігрова практика

Спортивні бальні танці Рожкова Т.

Завдання для самостійного відпрацювання на період дистанційного навчання.

• 1. Розминка усього тіла (7 хвилин) – увага на суглоби; стрибки на місці; вправи на координацію.
  • 2. Вправи для правильної роботи стопи.
  • 3. Фігура «маленький квадрат» у повільному вальсі (винонання під свій рахунок та під музику по 5 хвилин) – контролювати позицію тіла.
  • 4. Фігура «Тайм-степ» у ча-ча-ча (винонання під свій рахунок та під музику по 5 хвилин) – контролювати роботу колін.
  • 5. Фігура «Основний крок» у джайві  (винонання під свій рахунок та під музику по 5 хвилин) – контроль акцентів на рахунок 2 і 4.
  • 6. Розтяжка (10 хвилин).

Київський вальс Носач І.Я.

• Вправи для самостійного опрацювання: Розтяжка, фігура “маленький квадрат”, “маятник”,  повний правий поворот для фігурного вальсу. Вправи на координацію тіла. Вивчення композиції індивідуально