Всесвітній день боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ -інфікованими

6ВІЛ-інфекція – проблема не менш соціальна, ніж медична, ВІЛ-інфіковані особи та хворі на СНІД потребують соціального захисту, милосердя і співчуття, шанобливого ставлення до людської гідності, гуманного відношення з боку суспільства.Людяне суспільство  повинне проявляти максимум співчуття і милосердя до людей хворих на СНІД. Людство вже пройшло шлях від страху і бажання ізолювати хворих та інфікованих ВІЛ до розуміння, що ці люди потребують допомоги і підтримки самого суспільства. То ж будьмо доброзичливими до тих, хто зазнав удару смертельного вірусу. 1 грудня 2016 року  в школі відбулась акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ -інфікованими.  Вчитель зарубіжної літератури Пасічник Л.О. провела лекцію на тему “СНІД – чума XXI століття” для дітей 5-А, 5-Б, 6-А класів. Діти  підготували тематичні матеріали та малюнки. Урок завершився переглядом та обговоренням фільму про здоровий спосіб життя.