21 березня 2018 року в приміщенні школи І-ІІІ ступенів №90 Печерського району міста києва відбувся вже традиційній XV конкурс-фестиваль «Діалог держав: партнерство в освіті» під гаслом «Україна – це Європа», приурочений до Дня Європи у Києві. Метою фестивалю є підготовка учнівської молоді до успішної самореалізації в умовах європейської інтеграції та світової глобалізації, активізація інтересу учнів до вивчення історії, культури, традицій країн Європи і світу.

У цьогорічному змаганні взяли участь 9 команд і були представлені такі країни як Італія, Іспанія, Норвегія, Польща, Бразилія, Ірландія. Учні спеціалізованої школи №80 під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Носач Ілони Яківни представляли країну Індію з її дивовижною історією, культурою, традиціями та звичаями. Глядачі та журі фестивалю мали змогу не лише познайомитися з цією країною, а і побувати на справжньому індійському весіллі._DSC0018

Щиро дякуємо учням   5-Б, 8-А, 8-Б, 9-Б та 11-А класів та вчителям нашої школи, а саме: Щербині Я.Т., Толокольніковій С.В., Делікатній Н.М., Скляренко Г.І. за участь та допомогу у фестивалі і, звичайно, головному режисеру виступу та майстру своєї справи заступнику директора з навчально-виховної роботи Носач І.Я.

20180321_125741 20180321_145403