Конференція ЮНЕСКО

Спеціалізована школа №80 є однією з Асоційованих шкіл ЮНЕСКО. Ми співпрацюємо за всіма напрямками навчально-виховної роботи з комісією в справах ЮНЕСКО в Україні, Британською Радою, Французьким Культурним Центром, представництвом ООН в Україні, видавництвами Oxford University Press, Longman, Cambridge University Press. Школа активно бере  участь у міжнародному Проекті асоційованих шкіл, який передбачає утвердження ідеалів миру, прав людини і взаєморозуміння міжнародами через систему освіти. Учні нашої школи беруть участь у міжнародних проектах ЮНЕСКО, всеукраїнських конференціях асоційованих шкіл.

22 березня 2018 року на базі Українського гуманітарного ліцею ім. Т.Г. Шевченка відбулась Київська учнівська конференція «Глобалізаційні процеси VS Національна мовно-культурна екологія». Учні нашої школи, а саме : учениця 8-а класу Мубаракшина Мар’яна з доповіддю на тему «The Issue of Globalization in Ukraine Today and Tomorrow» та учениця 11-а класу Яковенко-Муранова Марія – «Англіцизми в українській мові» під керівництвом заступника директора з НВР Носач І.Я. взяли активну участь у конференції. Під час конференції учні обговорили глобальний вплив англійської мови на національні мови та культури різних народів світу, визначили позитивні і негативні явища цього процесу. Усі учасники отримали іменні сертифікати про участь у конференції.

Дякуємо учням та їх керівнику і бажаємо подальших успіхів!