Канікули люблять всі, і учні і вчителі. Адже це час відпочити, поспілкуватися з друзями, набратися сили і наснаги на останні 2 місяці навчання. Проте, вчителі спеціалізованої школи №80 не тільки встигають відпочити, але і попрацювати в напрямку професійної самоосвіти, відвідавши різноманітні семінари, тренінги та конференції.

30 березня 2018 року заступник директора з навчально-виховної роботи Делікатна Наталія Миколаївна та вчитель англійської мови Дроздовська Оксана Валеріївна брали участь у науково-практичній конференції «Запровадження моделі blended learning (змішане навчання) для навчання англійської мови у навчальних закладах м. Києва» в рамках реалізації проекту «Київ заговорить англійською» з використанням безкоштовної української інтернет платформи «Lingva. Skills»  в приміщенні  актової зали Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Мета конференції: надати викладачам англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва практичну інформацію щодо можливості використання інноваційної технології змішаного навчання під час навчального процесу та полегшення навантаження на викладачів, в першу чергу, щодо економії часу перевірки домашніх завдань без втрати якості.

У програмі конференції брали участь: Станіслав Куценко, голова Асоціації інноваційної та цифрової освіти; Юрій Рашкевич, заступник Міністра освіти; Олексій Резніков, заступник Мера Києва з вітальними промовами. Цікавими були виступи Ірини Дрозд, професора, доктора економічних наук, директора Навчально-наукового центру державного управління та фінансового контролю  Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, про напрацювання робочої групи щодо методології змішаного навчання із використанням Кабінету викладача на онлайн порталі «Lingva. Skills» та її впровадження в освітній процес та Марії Богуслав, виконавчого директора асоціації інноваційної та цифрової освіти, про різні види змішаного навчання blended learning.

Змістовним і корисним для нас, як для вчителів англійської мови, був виступ методолога Соціального проекту вивчення іноземних мов  «Lingva. Skills»  Віталія Зубкова щодо методології змішаного навчання із використанням Кабінету Викладача на онлайн порталі «Lingva. Skills»  та покроковий план її використання викладачами англійської мови під час навчального процесу у загальноосвітніх навчальних закладах міста Києва.

Учасники конференції мали змогу обговорити з методологом таке важливе питання як мотивація учнів до вивчення англійської мови та  поділитися досвідом використання платформи у власній роботі. Усі учасники конференції отримали іменні сертифікати про участь у конференції.

20180330_101428 20180330_094114 20180330_124805 20180330_125430