Ангел Школи

 
 

Да нас завітав Ангел школи!!!
Спілкування має бути сучасним та цікавим. Наша школа приєдналася до міжнародної ініціативи «Ангели школи» (http://schoolangels.org.ua/).
“School Angels” — це громадський рух і онлайн платформа для взаємодії шкіл з успішними людьми. «Aнгели школи» будуть ділитись своїми успіхами й помилками і цим допомагати дітям, вчителям і батькам позбуватись страху робити помилки, надихати їх до роботи над собою, до змін, до звершень.
11 квітня до учнів 9-10-их класів завітала Євгенія Баранська: виконавчий директор Інституту Самореалізації та проект-менеджер online-програми “Персональне лідерство” (Personak Leadership), Член Наглядової ради (Голова правління 2011-2016) Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до Серця”,
Організатор міжнародного рок-фестивалю “Вудсток Україна” (2013, 2014, 2015), Комерційний директор видання “Kyivpost” та ТК “Перший діловий”,
Організатор міжнародних конференцій: “Ukraine: will the sleeping tiger awaken”, “Food Safety Conference” (2008-2013). Спілкування було вільним, цікавим … про розвиток особистості, виховання характеру (та звичок) лідера, благодійніть та допомогу, управління емоціями та звичками, дружбу та любов.
Будуємо плани на подальшу співпрацю!!
Ініціатива має підтримку Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, місцевих адміністрацій.
Вчити — це означає всиляти надію. Вчителі лише відкривають двері, а входиш ти сам. Давайте будемо допомагати відкривати двері дітям і вчителям в сучасний світ!