День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчової революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Вчителі та учні спеціалізованої школи №80 брали активну участь у святкових заходах.  В Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбувся  захід «АТО. П’ять історій» – розповідь про мужню боротьбу та смертельні подвиги українських воїнів на тлі війни та музики, також перегляд  документального фільму «Я – війна». Заступник директора з виховної роботи Носач І.Я. та представник учнівського самоврядування  Літвінова А. від імені  колективу школи передали бійцям АТО , матерям і  дружинам загиблих активістів на Майдані та воїнів на Сході України “янголят”, зроблених учнями  (вчитель трудового навчання Щербиною Я.Т.) .  22 листопада у рамках продовження святкування Дня Гідності та Свободи в школі було організовано виставку рефератів , підготовлених учнями 9-А та 9-Б класів ( класні керівники Колесник Н.М. та  Білкун Ю.І.), а вчителем історії Бессараб Н.С. для учнів 10-х та 6-х класів було проведено урок-презентацію на тему: “Фактор молоді як рушійна сила суспільно-політичних змін в незалежній Україні”.