День пам’яті Чорнобиля

131 рік тому, 26 квітня 1986-го, поблизу міста Прип’ять Київської області сталася найбільша в історії світової атомної енергетики надзвичайна подія − аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції (ЧАЕС). Сьогодні, у Міжнародний День пам’яті Чорнобиля, представники учнівського самоврядування 8-Б класу розповіли учням 2-5-х класів про страшну аварію, яка призвела до опромінення радіацією  близько 8,4 млн жителів України, Білорусії та Росії. З цієї кількості довелося переселити близько 404 тисячі людей. Безпосередньо в ході катастрофи загинула 31 людина, а близько 600 тисяч ліквідаторів, які брали участь в гасінні пожеж і розчищенні завалів, отримали високі дози радіації. Діти слухали про подвиги людей, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, ризикуючи своїм життям і здоров’ям, відроджували і продовжують відроджувати спалену радіацією землю. Також учні відповіли на питання малюків та поділилися своїми знаннями по катастрофу на ЧАЕС.