День перекладача

30 вересня  – Міжнародний День Перекладача послужив вдалим приводом гідно відзначити професійне свято з користю для суспільства: влаштувати круглий стіл та обмінятися враженнями й думками щодо оригінального звучання, професійного перекладу сучасних літературних творів, а головне почути дитячу версію перекладів прочитаного. Учні  9-х класів захоплено цитували неперевершену Джоан Роулінг, інтерпритували твори незабутніх  Бітлз . Десятикласники гаряче обговорювали твори Стівена Кінга та Барака Обами, роботи, якого, як виявилося знайшли місце на полицях українських школярів, перекладали на англійську, німецьку та українську мову твори Петрарки.  Дівчатка 9 – Б класу підготували красномовне привітання для вчителів, та оформили творчі роботи у вигляді проектів.