Переходимо на Дистанційне навчання

У зв’язку з оголошенням карантину на всій території України до кінця березня 2020 року весь навчальний процес буде проходити у Дистанційному форматі.

Що це означає? Що таке Дистанційний формат?
Всі учні будуть навчатися у зручному для них місці не відвідуючи приміщення школи. При цьому вчителі надаватимуть необхідні матеріали та ставитимуть завдання в електронному вигляді через мережу інтернет

Де будуть розміщуватись матеріали та завдання від вчителів?
Всі завдання та матеріали будуть з’являтися у спеціальній теці на сервісі Гугл Диск (посилання).

Також просимо зважити, що цей процес ще досить новий і далеко не ідеальний. Колектив школи робить все можливе щоб максимально швидко та ефективно відновити навчання у новому форматі.

Як буде відбуватися комунцікація з вчителями? Як можна задати питання чи обговорити завдання?
Кожного з класів вчителі нададуть посилання в Вайбер/Телеграм групи, де буде проводитись оперативне оповіщення про всі події.

По кожному з предметів викладачі запланують та повідомлять дати й час проведення групових відео-уроків, а також в якому форматі вони будуть проходити і за яким посиланням можна буде до них приєднатися.

Що потрібно для участі в таких відео-уроках?
Вам потрібен буде комп’ютер з камерою та мікрофоном або смартфон, що дозволяє встановити зазначені нижче програми.

Дуже бажано, щоб на вашому комп’ютері була камера та працював мікрофон.

Як будуть проводитись відео-уроки?
Кожен з вчителів надасть посилання за яким можна буде приєднатися до відео-уроку.

Для цього використовуватимуться програми Zoom.us або Skype – вчитель повідомить деталі.

Перед першим уроком, будь-ласка, за 5 хвилин до початку перейдіть за посиланням, що надасть вам викладач. Якщо ви ніколи не користувались такими програмами, то вам запропонують встановити одну з них – на це може знадобитись близько 5 хвилин. В подальшому приєднання до відео-уроку відбуватиметься за декілька секунд.

Чи ставитимуть оцінки за такі уроки і що взагалі буде з оцінками?
Оцінки будуть і буде оцінюватись якість засвоєних учнем знань.
Механізм того як буде проходити оцінювання ще обговорюється.

В класі можна було ж одразу задати питання, а невже вдома доведеться чекати відео-урок і втрачати час?
Навпаки.
Вже існує величезна кількість інформації в дуже доступній формі і навіть непотріно чекати уроку. Ось тут ми зібрали посилання на такі сайти – не вагайся заходь.

Ми розуміємо, що такий формат новий та незвичний для багатьох учнів та вчителів і робимо все можливе щоб він був ефективним.