Форум «Глобальні проблеми людства у контексті сучасного науково-технічного прогресу»

 
 

unnamed2 грудня 2016 року на базі Ліцею № 100 «Поділ» проводився форум «Глобальні проблеми людства у контексті сучасного науково-технічного прогресу» для шкіл-учасників міжнародного проекту Асоційовані школи ЮНЕСКО.
Запрошені навчальні заклади сформували делегацію, яка складалася з учителя-координатора та 3-х учнів 8-10 класів для роботи в секціях: мовна, наукова та секція медицини й екології.
Спеціалізовану школу №80 представляли: вчитель англійської мови Дрейман Антон Ігорович, учениці 10-го класу – Пирогова Анна, Яковенко-Муранова Марія, Туру Яна.
Під час секційної роботи учні демонстрували свої підготовлені роботи за обраною темою, після чого відбувалося їхнє жваве обговорення.
Після роботи в секціях учасники мали змогу проглянути тематичні кінофільми та ролики про роботу Асоціації ЮНЕСКО, а також матеріали, які розкривають суть глобальних екологічних проблем.
Завершився форум нагородженням учнів, які виявили себе якнайкраще, презентували змістовні та цікаві роботи. Також пам’ятною грамотою були відзначені усі запрошені навчальні заклади.