КАРАНТИН!

До відома батьків та учнів школи!
Відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 30.10.2019 №1893 “Про організацію профілактичних заходів щодо захисту населення м. Києва від захворювань на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в епідемічний сезон 2019-2020 років” та за рішенням Педагогічної ради школи (протокол №7 від 31.01.2020) з 03 лютого 2020 року навчальний процес в закладі буде призупинено у зв’язку із різким збільшенням рівня захворюваності на грип і ГРВІ (станом на 31.01.2020 року 25% учнів відсутні відповідно до довідок медичних установ та повідомлень батьків).
З понеділка постійно буде проводитись моніторинг по кількості хворих дітей, при поліпшені епідеміологічної ситуації буде прийнято рішення про відновлення освітнього процесу.
На сторінці школи в понеділок 3 лютого будуть розміщені завдання для опрацювання учнями навчального матеріалу. Час проведення консультації щодо отриманих завдань буде розміщено у вайбер групах класів.
Про всі зміни будемо інформувати на нашій сторінці!
Бажаємо всім гарного настрою та міцного здоров’я!