Конкурс «Україна та світ» від освітньої компанії «Династія Україна»

04 жовтня 2016 р. учні 8-10 класів взяли участь у першому турі Другого шкільного   конкурсу «Україна та  світ» від освітньої компанії «Династія Україна». Даний соціальний проект створений з метою стимулювання активної життєвої позиції українських школярів, популяризації вивчення іноземних мов і творчого розвитку, а також як відгук на указ Президента України № 641/2015 від 16.11.2015 «Про проголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні». Суть конкурсу в об’єднанні академічної програми з англійської мови, перевірку знань і творчі задатки хлопців, які в процесі конкурсу можуть самовиразитися, показавши своє бачення України в світі. Переможці конкурсу отримають шанс на участь в  в літніх канікулярних програмах , подивитися принади кращих міст Європи і потренувати свої мовні навички на практиці.