Моя Батьківщина

142478168465424 лютого 2015 року у  школі відбувся виховний захід-свято « Моя Батьківщина – це моя Україна» за участю учнів 1-В, 5-А і 5-Б класів. Захід був проведений  вчителем української мови і літератури тавихователем ГПД Кислухо Тетяною Миколаївною. Мета заходу:ознайомити школярів з історією  України, поглибити знання  про державні  і народні символи України; формувати громадянську компетентність учнів і почуття належності до своєї країни, до її історії. Під час свята були застосовані різні види і  форми робіт з дітьми: презентація, складання сенканів, розгадування кросвордів, декламація поезій,міні – доповіді істориків, журналістів, народознавців, складання пазлів про визначні історичні пам’ятки  Києва, розмальовки  Державних і народних символів України.

На заході були присутні учителі , адміністрація  школи і батьки учнів.