Нові сторінки міжнародної співпраці

516 березня 2016 року в рамках співпраці школа приймала гостей з Мюнхена (Німеччина). До нас завітали засновник громадської організації «Антропос –для дітей цього світу» (‚Anthropos e.V. – Für die Kinder dieser Welt’) Ханс-Вольфф Граф, співробітниця «Приватної академії Незалежності» (pAS – private Akademie für die Selbständigkeit GmbH.) Нікола Траутнер, що активно проводять громадську діяльність як на внутрішньо німецькому, так і на інтернаціональному рівнях. Вони є організаторами різноманітних заходів, які мають на меті сприяння особистій і професійній незалежності (впевненості в собі і самовідповідальності). Теми, що опрацьовуються, направлені на найрізноманітніші аспекти особистості і включають в себе зокрема наступне: управління конфліктами, ведення бесід, риторика, креативність, педагогіка, психологія і філософія. Гостем заходу стала Сидоренко Олена Володимирівна, доктор технічних наук, професор кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів Київського національного торговельно-економічного університету.
Учені школи під керівництвом вчителі німецької мови Бебенко Людмили Миколаївни взяли активну участь у дискусійному засіданні круглого столу «Проблеми сучасної молоді та шляхи їх розв’язання». Крім того учень 7-а класу Фетман Лев ознайомив гостей з історією та сьогоденням закладу під час екскурсії. В рамках проведення заходу учні представляли на обговорення свої проекти: «Молодь сьогодні, завтра …» – учні 11-а класу, «Охорона навколишнього середовища: проблеми і рішення» – учні 9-их класів, «Якою я бачу школу в майбутньому?» – учні 6-а класу. Спілкування та обговорення проходило як німецькою, так і англійською мовами.