Останній дзвоник 2019-2020

Люба моя ШКІЛЬНА РОДИНО: діти, вчителі, батьки!

Сьогодні ми говоримо «Прощавай» непростому 2019-2020 навчальному року! Від щирого серця вітаю всіх нас зі святом Останнього дзвоника!

Наше життя вже точно не буде таким, як раніше. Ми стали іншими: мудрішими, більш виваженими, толерантними, більш самостійними та натхненними – кращими! Було сумно і весело, були перемоги, були невдачі, був острах до нового, була цікавість до нового, були лінощі, було натхнення, був Skype та Zoom, Classroom та Google Meet…

Навчалися всі разом новому спілкуванню, змогли віртуально завітати один до одного в гості! Цей рік назавжди запам’ятається нам тими моментами, які ми пережили разом! І головне – ми впоралися з викликом, ми ще більше стали відчувати себе єдиною РОДИНОЮ нашої Школи №80!!!

Безумовно, я ВСІМ та КОЖНОМУ вдячна за наші спільні досягнення!!!!!

Окремі теплі слова хочеться сказати нашим ВИПУСКНИКАМ!
Для вас шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє і сьогодні він буде лунати онлайн. Але від цього він не став менш урочистим. Нехай чудовий передзвін шкільного Дзвоника нагадає вам всі теплі, радісні, хвилюючі миті шкільного життя! Попереду безліч можливостей! Обирайте виважено та вдумливо, будьте натхненними та сміливими, диригуйте своїм життям талановито, режисеруйте своє життя грандіозно, ставайте справжніми професіоналами своєї справи, мрійте й невпинно працюйте над перетворенням своїх мрій у життя! Закінчення школи – особлива подія і для ваших родин. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку!
І, звичайно, не забувайте своїх шкільних друзів! А ми завжди з нетерпінням будемо чекати вас!

Для всіх наших школярів сьогоднішній дзвоник – це старт літніх канікул. Ви багато чому навчилися! Ви – справжні молодці! Бажаю вам добре і цікаво відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. Впевнена, що 1 вересня вам буде про що розповісти друзям та вчителям!

Щирі слова вдячності та низький уклін моїм КОЛЕГАМ! Майже три місяці ми бачилися тільки онлайн підчас наших зустрічей в Zoom, спілкувалися у вайбері, телеграмі, по телефону. Ми не були готові до таких випробувань, не користувалися активно гаджетами, багато чого не вміли, хвилювалися, навіть панікували іноді, долали непорозуміння… Але ми змогли!!! Навчилися, освоїли нову техніку (яку самі собі придбали), пройшли безліч онлайн курсів, тренінгів, вебінарів, навчилися жити в режимі 24/7… Дорогі мої ВЧИТЕЛІ, дякую вам за розуміння, самовіддачу, за професіоналізм, за любов до наших учнів, за те, що чуєте, розумієте, підтримуєте! Ви – найкращі!!!
Безумовно вдячна БАТЬКАМ! За допомогу в організації навчання наших (ваших) дітей, за розуміння, підтримку, за ваші підказки та зауваження, за терпіння та спільне навчання!

Всім нам в першу чергу здоров’я! Тепла та любові нашим родинам, цікавого та яскравого літнього відпочинку, віри і впевненості у завтрашньому дні, добра й благополуччя!
До зустрічі у новому навчальному році!

З повагою, Наталія Максимова