Підсумки Тижня початкової школи

Тиждень початкової школи в цьому навчальному році проходив в останній тиждень листопада. Вирішено було побудувати роботу початкової школи таким чином, щоб кожен день був предметно орієнтованим. Таким чином, склався такий план: понеділок охопив природознавство і «Я у світі» і був названий «Загадкове довкілля». Вівторок був присвячений математиці , а значить – «Подорож до країни Математики». Середа була присвячена рідній мові – «Мовними стежинами». На четвер припало літературне читання та іноземна мова, а тому і називався «Літературна галявина». Завершився тиждень посвятою в першокласники і творчою виставкою, яка проходила під девізом: «Зробимо диво своїми руками».
Відкрили тиждень учні 2 – А, 2 – Б, 2 – В, 3 – А, 3 – Б і 4 – А класів театралізованим дійством. Від Королеви Країни Знань учні отримали завдання бути активними у всіх конкурсах, вікторинах, творчих виставках, заходах, які будуть проводитися кожного дня. Тиждень було оголошено відкритим. У цей день майже всі класи взяли участь у фотовиставці. Кожен із класів вибрав свій напрямок. Так, учні 1 – Б, 2 – Б і 4 – Б класів презентували тему «Мої маленькі улюбленці». Учні 2 – А класу – «Моя сім’я». А учні 3 – А, 3 – Б і 4 – А класів розкривали тему «Я у світі». День «Загадкового довкілля» школяри 3 –А і 4 –А класів продовжили акцією «Допоможи пташкам узимку». Ідея полягала в тому, що діти не тільки роблять і вивішують годівнички, а й всю зиму підгодовують пташок. Звичайно, це підтримали усі учасники. Адже годівничок було зроблено 12, а от корм принесли всі. А ще наші учні 3 – А, 3 – Б і 4 – Б класів зробили виставку малюнків «Вдячні пташки». Завершився день святом «Поетична осінь», яке підготували і провели учні 2 – А і 2 – Б класів.
У вівторок розпочалася подорож до країни Математики. Завітали ми до учнів третіх класів, які в цей день проводили КВК. Обидві команди проявили себе справжніми знавцями цієї нелегкої науки. Перевірялися і логіка, і вміння розв’язувати нестандартні завдання, та і, звичайно, чисто обчислювальні здібності. Діти завзято боролися, переживали, засмучувалися, раділи. Дуже вже хотілося кожному здобути перемогу. Але з перевагою в один бал перемогла команда учнів 3 – А класу. В учнів перших класів також проходило незвична гра «Математична риболовля». Хоч дітки ще маленькі, але з яким азартом вони змагалися! І серед них знайшлися найспритніші рибалки. Всіх їх вітаємо з першою перемогою. Завершили цей цікавий день учні 4 – А класу вікториною «У світі цікавої математики».
В середу ми всі мандрували Мовними стежинами. Цей день видався також дуже насиченим. Учні 3-А класу взяли участь у квесті «Мовознавець». Перевірялися не тільки мовні знання, а й вміння користуватися маршрутним листом, шукати заховані завдання. Прагнення перемогти заважало інколи правильно давати відповідь. Але все ж таки переможці визначилися в дуже складній боротьбі. В цей же час учні 1 – Б класу відгадували вікторину «У світі казки чарівної», а дітлахи 2-А класу запросили вчителів початкових класів на відкритий урок з української мови.. Казкарі з 4 – А класу провели конкурс авторської чарівної казки «Поетична осінь». А ще протягом дня серед учнів других та перших класів велись змагання на звання королеви Каліграфії. Королевою стала учениця 2 – Б класу Туру Марина. Ну і куди ж без королів? Королями Каліграфії стали учні : Гаєвський Назар ( 2-А клас), в 2 – Б – Мірталібов Дамір (2-Бклас), Білкун Андрій ( 1-А клас). Завершували день учні 4 – Б класу командною грою – вікториною «Знаю, вмію, можу».
В четвер вся початкова школа збиралася на Літературній галявині. В холі другого поверху були розміщені малюнки – ілюстрації до улюблених творів дітей 3 – А, 3 – Б і 4 – Б класів. Малеча ходила і відгадувала, які казки, оповідання полюбляють діти. Справжнім відкриттям для першачків стали конкурси і вікторини, які для них підготували і провели учні 3 – А і 3 – Б класів. А учні 2 – В класу на уроці літературного читання складали вірш на основі прочитаної казки «Пан Коцький». Знайомство з казкою в 2 – В класі продовжила бібліотекар Тараненко Л.В., залучивши самих дітей до подорожі. Папруженко Марина була Королевою бібліотеки, яка знайомила учнів з правилами поведінки в бібліотеці та користуванням книжками. Учні класу підготували вірші, приказки, прислів’я до казок та брали активну участь у вікторині. Завершився день святом в 4 – А і 4 – Б класах «Поговоримо англійською про погоду».
Завершався тиждень посвятою в першокласники, яку підготували вчителі перших класів. Малечі сподобалося виступати. Діти були збуджені, щасливі. Тепер вже вони справжні учні!
Вчителями, учнями, батьками 2 – А, Б класів, 3 – А, Б класів та 4 – А класу була підготовлена творча виставка «Зробимо диво своїми руками». Наскільки різні уподобання наших дітей! Одні люблять конструювати, інші – виготовляти з глини посуд, картини, звичайно, малювати, писати про свої захоплення. Велике враження справили вишиті бісером картини та домашня випічка. До виставки завітали вчителі школи та учні старших класів. Дітей оцінили і похвалили.
14 грудня, у День Наума,  найактивніші учні та класні колективи отримали грамоти та подяки.

Голова МО вчителів початкових класів Шаленко О.Д.