Профілактика Вірусів

Освітній заклад – це місце, де ми дбаємо про безпеку та здоров‘я учнів, вчителів, персоналу, створюючи безпечне освітнє середовище.
Дотримання особистої гігієни, норм та правил здорового харчування, загартування, профілактика захворювань, важливість уроків фізичного виховання, попередження травмування – це невеличкий перелік тих питань, які постійно обговорюються з учнями під час уроків, перерв, в позаурочний час.

“Тарілка здорового харчування”, “Хвилини здоров‘я”, “Я мию руки” – це постійні заходи, що проводяться в початковій школі. Середня та старша школа теж не забуває про “золоте правило митних рук” та дотримання норм особистої гігієни! Новинка сьогодення: вміння виготовляти та правильно носити захисну маску, додаткові профілактичні бесіди з учнями, робітниками, батьками. Ситуація в Україні та світі, пов‘язана з коронавірусом, потребує більш уважного ставлення до себе та оточуючих!

Хвилини здоров’я не нашкодять і в сімейному колі!
Дбаймо про здоров‘я разом!