Розклад Он-лайн Консультацій Вчителів

 

Інструкції з доступу до ресурсів та платформ на яких проводяться консультації, подано в папках із завданнями

КласПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятниця
1-АОстрогляд І. С.
укр. мова І група
12.00-13.00
Англ.мова.
Клименко А.Р.
11.00-11.30
Англ.мова.
Маренич О.М.
11.00-11.30
Острогляд І. С.
укр. мова І група
12.00-13.00
Шуляшкіна-Кулікова С.А

з 13.00
Шуляшкіна-Кулікова С.А

з 13.00
1-БЯнчук Т.С.

з 13.00
Англ.мова.
Клименко А.Р.
11.00-11.30
Янчук Т.С.

з 13.00
Англ.мова.
Маренич О.М.
11.00-11.30
Янчук Т.С.

з 13.00
1-ВАнгл.мова.
Маренич О.М.
11.00-11.30
Математика
Головко А.І.
10.30-11.00
Навчання грамоти
Головко А.І.
10.30-11.00
2-АЛевчук А.Ф..
фіз.вихов.
12.00-12.30
Англ.мова.
Лук’янова Г.О.
10.00-10.40
Англ.мова.
Лук’янова Г.О.
11.00-11.40
2-БАнгл.мова.
Лук’янова Г.О.
10.00-10.40
Левчук А.Ф..
фіз.вихов.
11.00-11.30
Англ.мова.
Лук’янова Г.О.
12.00-12.40
2-ВЯ пізнаю світ
Скрипниченко Я. Ю.
10:00-10:40
Я пізнаю світ
Скрипниченко Я. Ю.
10:00-10:40
Англ.мова.
Лук’янова Г.О.
10.00-10.40
Я пізнаю світ
Скрипниченко Я. Ю.
10:00-10:40
Я пізнаю світ
Скрипниченко Я. Ю.
10:00-10:40
Математика
Скрипниченко Я. Ю.
11:00 – 11:40
Англ.мова.
Лук’янова Г.О.
11.00-11.40
Я пізнаю світ
Скрипниченко Я. Ю.
11:00 – 11:40
Математика
Скрипниченко Я. Ю.
11:00 – 11:40
Математика
Скрипниченко Я. Ю.
11:00 – 11:40
Українська мова
Скрипниченко Я. Ю.
12:00 – 12:40
Читання
Скрипниченко Я. Ю.
12:00 – 12:40
Українська мова
Скрипниченко Я. Ю.
12:00 – 12:40
Читання
Скрипниченко Я. Ю.
12:00 – 12:40
Українська мова
Скрипниченко Я. Ю.
12:00 – 12:40
3-АШкапоїд-Кулик І.М.
фіз.вихов.
9.00-9.40
Англ.мова.
Делікатна Н.М.
13.00-13.40
Англ.мова.
Ковадло В.С.
13.00-13.40
3-БОстрогляд І.С.

10.00-12.00
Острогляд І.С.

10.00-12.00
Острогляд І.С.

10.00-12.00
Шкапоїд-Кулик І.М.
фіз.вихов.
10.30-11.00
Острогляд І.С.

10.00-12.00
Острогляд І. С.

11.00-12.30
Англ.мова.
Ковадло В.С.
13.00-13.40
3-ВШкапоїд-Кулик І.М.
фіз.вихов.
12.00-12.30
Англ.мова.
Маренич О.М.
10.00-10.40
Англ.мова.
Ковадло В.С.
13.00-13.40
4-АОлександренко Н.В.

з 10.00
Олександренко Н.В.

з 10.00
Англ.мова.
Маренич О.М.
10.00-10.40
Олександренко Н.В.

З 10.00-10.40
Англ.мова.
Маренич О.М.
10.00-10.40
Англ.мова.
Ковадло В.С.
12.00-12.40
Англ.мова.
Цьомпела О.В.
10.00-10.40
Левчук А.Ф..
фіз.вихов.
11.00-11.30
Англ.мова.
Цьомпела О.В.
10.00-10.40
Олександренко Н.В.

з 12.00
Олександренко Н.В.

з 12.00
Олександренко Н.В.

11.00-11.40
Англ.мова.
Ковадло В.С.
12.00-12.40
4-БСавінкова Т.А.

з 10.00
Савінкова Т.А.

з 10.00
Англ.мова.
Цьомпела О.В.
10.00-10.40
Савінкова Т.А.

з 10.00
Англ.мова.
Цьомпела О.В.
10.00-10.40
Англ.мова.
Ковадло В.С.
12.00-12.40
Інформатика
Чернишова Г.
12.00-12.40
Англ.мова.
Ковадло В.С.
12.00-12.40
Савінкова Т.А. 11.00-11.40

13.00-13-40
Савінкова Т.А. 11.00-11.40

13.00-13-40
4-ВБогатиренко В.П.
фіз.вихов.
9.30-10.00
Підгорська І.М.

10.00-11.40
Підгорська І.М.

10.00-10.40
Підгорська І.М.

з 10.00
Підгорська І.М.

10.00-10.40
Підгорська І.М.

з 10.00
Англ.мова.
Маренич О.М.
11.00-11.40
Англ.мова.
Маренич О.М.
11.00-11.40
Інформатика
Чернишова Г.
12.00-12.40
Англ.мова.
Ковадло В.С.
12.00-12.40
5-АФранц.мова.
Клименко А.Р.
12.00-12.30
Англ.мова.
Ковадло В.С.
11.00-11.40
Інформатика
Чернишова Г.І.
11.00-11.40
Шкапоїд-Кулик І.М.
фіз.вихов.
12.25-13.00
Англ.мова.
Ковадло В.С.
11.00-11.40
Українська мова
Стельмащук С.А.
12.30-13.30
Німецька мова
Худякова Н.Б.
12.30-13.10
Англ.мова.
Лук’янова Г.О.
13.00-13.40
Англ.мова.
Лук’янова Г.О.
11.00-11.40
Зарубіжна літ.
Деяк О.І.
14.00-14.40
Математика
Рєзвіна Д.Г.
14.00-14.40
Англ.мова.
Цьомпела О.В.
11.00-11.40
5-БФранц.мова.
Клименко А.Р.
12.00-12.40
Німецька мова.
Бабенко Л.М.
12.30-13.10
Інформатика
Чернишова Г.І.
11.00-11.40
Математика
Іванець Л.М.
11.00-11.40
Англ.мова.
Лук’янова Г.О.
11.00-11.40
Англ.мова.
Челован Н.О
13.00-13.40
Англ.мова.
Лук’янова Г.О.
13.00-13.40
Англ.мова.
Цьомпела О.В.
11.00-11.40
Шкапоїд-Кулик І.М.
фіз.вихов.
13.40-14.00
Англ.мова.
Челован Н.О
13.00-13.40
Зарубіжна літ.
Деяк О.І.
14.00-14.40
6-АЗарубіжна літ.
Толокольнікова С.В.
10.00-10.40
Англ.мова.
Челован Н.О
12.00-12.40
Німецька мова.
Бабенко Л.М.
9.00-9.40
Математика
Кожем’яка І.М.
11.00-11.40
Англ.мова.
Челован Н.О
12.00-12.40
Франц.мова.
Клименко А.Р.
13.00-13.40
Історія
Мироненко Н.О.
13.00-13.40
Інформатика
Чернишова Г.І
10.00-10.40
Левчук А.Ф..
фіз.вихов.
13.00-13.30
Англ.мова.
Делікатна Н.М.
14.00-14.40
Англ.мова.
Делікатна Н.М.
14.00-14.40
6-БРєшетник С.В.
фіз.вихов.
11.00-11.30
Зарубіжна літ.
Толокольнікова С.В.
10.00-10.40
Інформатика
Чернишова Г.І.
10.00-10.40
Німецька мова.
Бабенко Л.М.
9.30-10.10
Англ.мова.
Делікатна Н.М.
12.00-12.40
Франц.мова.
Клименко А.Р.
13.00-13.40
Англ.мова.
Делікатна Н.М.
12.00-12.40
Історія
Мироненко Н.О.
12.00-12.40
Математика
Кожем’яка І.М.
12.00-12.40
Англ.мова.
Пасечник Л.О.
16.00-16.40
7-АІсторія
Бессараб Н.С.
10.00-11.40
Математика
Рєзвіна Д.Г.
14.00-14.40
Англ.мова.
Білкун Ю.І.
10.00-10.40
Левчук А.Ф..
фіз.вихов.
10.30-11.00
Англ.мова.
Білкун Ю.І.
10.00-10.40
Зарубіжна літ.
Толокольнікова С.В.
10.00-10.40
Франц.мова.
Клименко А.Р.
15.00-15.40
Німецька мова.
Бабенко Л.М.
13.20-14.00
Інформатика
Чернишова Г.
12.00-12.40
7-БІсторія
Бессараб Н.С.
10.00-10.40
Франц.мова.
Клименко А.Р.
14.00-14.40
Англ.мова.
Білкун Ю.І.
10.00-10.40
Рєшетник С.В.
фіз.вихов.
14.15-15.00
Англ.мова.
Білкун Ю.І.
10.00-10.40
Зарубіжна літ.
Толокольнікова С.В.
11.00-11.40
Математика
Рєзвіна Д.Г.
14.00-14.40
Інформатика
Чернишова Г.
12.00-12.40
Англ.мова.
Пасечник Л.О.
16.00-16.40
Англ.мова.
Пасечник Л.О.
16.00-16.40
8-ААлгебра
Іванець Л.М.
12.00-12.40
Англ.мова.
Білкун Ю.І.
11.00-11.40
Шкапоїд-Кулик І.М.
фіз.вихов.
14.40-15.10
Німецька мова.
Бабенко Л.М.
9.30-10.10
Зарубіжна літ.
Деяк О.І.
14.00-14.40
Геометрія
Іванець Л.М.
13.00-13.40
Англ.мова.
Цьомпела О.В.
12.00-12.40
Англ.мова.
Білкун Ю.І.
11.00-11.40
Франц.мова.
Клименко А.Р.
13.00-13.40
Англ.мова.
Цьомпела О.В.
12.00-12.40
Інформатика
Чернишова Г.І
13.00-14.40
8-БАлгебра
Іванець Л.М.
12.00-12.40
Англ.мова.
Білкун Ю.І.
11.00-11.40
Англ.мова.
Білкун Ю.І.
11.00-11.40
Шкапоїд-Кулик І.М.
фіз.вихов.
12.20-13.00
Геометрія
Іванець Л.М.
13.00-13.40
Франц.мова.
Клименко А.Р.
13.00-13.40
Інформатика
Чернишова Г.І
13.00-14.40
Геометрія
Іванець Л.М.
13.00-13.40
Англ.мова.
Пасечник Л.О.
16.00-16.40
Англ.мова.
Пасечник Л.О.
16.00-16.40
Зарубіжна літ.
Пасечник Л.О.
17.00-17.40
9-АФізика
Максимова Н.М.
10.00-10.40
Франц.мова.
Клименко А.Р.
12.00-12.40
Англ.мова.
Білкун Ю.І.
10.00-10.40
Фізика
Максимова Н.М.
10.00-10.40
Англ.мова.
Білкун Ю.І.
11.00-11.40
Англ.мова.
Бейгул В.С.
11.00-11.40
Алгебра, проф
Кожем’яка І.М.
11.00-11.45
Рєшетник С.В.
фіз.вихов.
11.00-11.30
Інформатика
Чернишова Г.
12.00-12.40
Зарубіжна літ.
Толокольнікова С.В.
12.00-12.40
Геометрія
Кожем’яка І.М.
12.15-13.00
Математика
Рєзвіна Д.Г.
14.00-14.40
Право
Бессараб Н.С.
13.00-14.00
9-БФізика
Максимова Н.М.
10.00-10.40
Зарубіжна літ.
Толокольнікова С.В.
11.00-11.40
Алгебра, проф
Кожем’яка І.М.
11.00-11.45
Фізика
Максимова Н.М.
10.00-10.40
Інформатика
Чернишова Г.І
12.00-12.40
Англ.мова.
Бейгул В.С.
11.00-11.40
Англ.мова.
Носач І.Я
12.30-13.10
Геометрія
Кожем’яка І.М.
12.15-13.00
Англ.мова.
Лук’янова Г.О.
11.30-12.10
Право
Бессараб Н.С.
13.00-14.00
Англ.мова.
Лук’янова Г.О.
11.00-11.40
Німецька мова
Худякова Н.Б.
13.20-14.00
Англ.мова.
Носач І.Я
13.30-14.10
Алгебра
Рєзвіна Д.Г.
14.00-14.40
Левчук А.Ф..
фіз.вихов.
15.00-15.30
10-ААлгебра, проф
Іванець Л.М.
11.00-11.40
Богатиренко В.П.
фіз.вихов.
11.30-12.00
Англ.мова.
Носач І.Я
10.30-11.10
Фізика
Максимова Н.М.
12.00-12.40
Англ.мова.
Носач І.Я
10.30-11.10
Фізика
Максимова Н.М.
12.00-12.40
Математика, станд
Кожем’яка І.М.
12.00-12.40
Франц.мова.
Клименко А.Р.
13.00-13.40
Історія (проф.) (Бессараб Н.С.) 13.00-13.40Англ.мова.
Носач І.Я
12.30-13.10
Зарубіжна літ.
Деяк О.І.
15.00-15.40
Англ.мова.
Бейгул В.С.
13.15-14.00
Інформатика
Чернишова Г.
14.20-15.00
10-БАлгебра, проф
Іванець Л.М.
11.00-11.40
Англ.мова.
Челован Н.О
11.00-11.40
Англ.мова.
Носач І.Я
11.30-12.10
Фізика
Максимова Н.М.
12.00-12.40
Англ.мова.
Челован Н.О
11.00-11.40
Фізика
Максимова Н.М.
12.00-12.40
Математика, станд
Кожем’яка І.М.
12.00-12.40
Історія (проф) (Бессараб Н.С.) 13.00-13.40Англ.мова.
Бейгул В.С.
13.15-14.00
Зарубіжна літ.
Деяк О.І.
15.00-15.40
Левчук А.Ф.
фіз.вихов.
14.00-14.30
Інформатика
Чернишова Г.
14.20-15.00
11-АІсторія
Бессараб Н.С.
11.00-11.40
Англ.мова.
Носач І.Я
12.30-13.10
Англ.мова.
Цьомпела О.В.
12.00-12.40
Левчук А.Ф..
фіз.вихов.
9.30-10.00
Інформатика
Чернишова Г.
13.00-13.40
Зарубіжна літ.
Толокольнікова С.В.
13.00-13.40
Історія
Бессараб Н.С.
13.00-13.40
Англ.мова.
Носач І.Я
11.30-12.10
Математика
Рєзвіна Д.Г.
14.00-14.40
Математика
Рєзвіна Д.Г.
19.00-19.40
Франц.мова.
Клименко А.Р.
14.00-14.40
Англ.мова.
Цьомпела О.В.
13.00-13.40
Мистецтво

(Стрюк М.В.) 16.00-16.40
Трофімова

Юлія
Зарубіжна літ.
Толокольнікова С.В.
11.00-11.40
Шкапоїд-Кулик І.М.
фіз.вихов.
12.00-12.40
Математика
Іванець Л.М.
11.00-11.40
Англ.мова.
Маренич О.М.
13.00-13.40
Ташкин Катерина ЕрханівнаМатематика
Іванець Л.М.
13.00-13.40
Омелюх

Михайло
Зарубіжна літ.
Толокольнікова С.В.
13.00-13.40
Дегтярьов МикитаЗарубіжна літ.
Толокольнікова С.В.
12.00-12.40
Іордакеску Влад-МіхаілЗарубіжна літ.
Толокольнікова С.В.
12.00-12.40
Фон Діхтер Ріхард МіхаєльЗарубіжна літ.
Толокольнікова С.В.
12.00-12.40