Саморозвиток учителя – це важливо!·

В умовах призупинення навчально-виховного процесу методична та самоосвітня робота вчителів не зупиняється! Для вчителів нашої школи 28 січня 2016 року став методично насиченим днем: пройшла тематична педагогічна рада за темою : «Сучасний урок – основа ефективної та якісної освіти»,
Під час проведення педради вчителі ділилися своїми «родзинками» викладання, презентували свій досвід, обговорювали різні форми та методи сучасного уроку, різноманітні технології навчання, проведення позаурочної роботи з різних предметів. Цікавими та змістовними були виступи Шевченко О.В., Калити Л.І., Щербини Я.Т., Онищенко Н.В., Левчука А.Ф. Наприкінці заступниками директора з НВР Деяк О.І. та Бейгулом В.С. підведені підсумки навчальної діяльності учнів, методичної роботи вчителів за І семестр 2015-2016 навчального року, проаналізовані результати участі закладу у районному етапі предметних олімпіад.
Для молодих вчителів коуч-тренером Чуприною Н.В. проведено друге тренінгове заняття в рамках проекту “Успішний вчитель”. Зустріч пройшла творчо та креативно. Шукали відповідь на питання “Що ми можемо зробити прямо зараз, щоб урок був успішним?!” Методи фасилітаціі в роботі навчального закладу запрацювали. Тренінгові навчання особистісного розвитку і методи фасилітаціі відкривають великі можливості для розкриття творчого потенціалу, для пошуку і реалізації, для шляху успішного вчителя і успішного учня. Рухаємось далі!