Співпраця чи новий етап розвитку школи?!

В рамках договору про співробітництво та науковий обмін між нашою школою та некомерційною благодійною організацією «Антропос – для детей этого мира» ( Anthropos e.V. – Für die Kinder dieser Welt, Мюнхен, Німеччина) в школі проходять заході за участю засновника організації, педагог та психолога Ханса-Вольффа Графа.
З понеділка по середу з 10.00 до 14.00 учні, вчителі школи мають можливість спілкуватися з носієм мови під час тренінгів, круглих столів, семінарів.
Крім того, 7 жовтня з 14.00 пройшов семінар-практикум для вчителів школи та студентів Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (керівник групи студентів – кандидат історичних наук, доцент кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції Чепуренко Янна Олексіївна) з питань комунікацій, лідерства.
8 жовтні з 14.00 за участю методиста Центру інноваційного розвитку Печерського району Безручко Валентини Євгенівни пройшов районний семінар-практикум для вчителів німецької мови «Креативне ставлення і робота в команді: питання комунікації»