Співпраця з НАУ

Спеціалізована школа №80 плідно співпрацює з багатьма вищими навчальними закладами Києва та України, серед яких Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Київський національний лінгвістичний університет, Київський національний університет будівництва та архітектури, Київський університет імені Бориса Грінченка, Національний університет біоресурсів і природокористування України та багато інших.20180411_123351

В рамках перебування старшого експерта SES Барбари Хелінге 11 квітня 2018 року заступник директора з НВР Делікатна Н.М., вчитель німецької мови Кулік Л.І. та старший експерт SES Барбара Хелінге відвідали Навчально-науковий інститут неперервної освіти Національного авіаційного університету та обговорили трьохсторонню співпрацю з університетом, представники якого були присутні на зустрічі – Муранова Н. П., директор Навчально-20180411_123339наукового інституту неперервної освіти, доктор педагогічних наук, професор та Дейнега І. І., заступник директора з навчально-методичної та міжнародної роботи, кандидат історичних наук, доцент та Київською торгово-промисловою палатою, представником якої була керівник Центру бізнес-освіти Феофанова І.В. В ході обговорення були окреслені подальші напрямки співпраці, а саме: підписання угоди про співпрацю з Національним авіаційним університетом, залучення учнів та вчителів школи до міжнародних проектів за підтримки НАУ та КТПП, створення на базі спеціалізованої школи №80 «Центру медіації» за підтримки КТПП.

Сподіваємось на плідну та довготривалу співпрацю!!!