Стратегічна сесія закладу «Школа як центр розвитку активної громади».

24 вересня 2016 року Шкільна Родина працювала – відбулася Стратегічна сесія закладу «Школа як центр розвитку активної громади».
Спрямування сесії – на формування партнерських взаємовідносин між вчителями, батьками, дітьми, громадою, владою задля вдосконалення ролі школи та розвитку закладу.
Чи було легко працювати? Мабуть не дуже. Нове завжди, особливо у сталій системі, сприймається із супротивом. Чи було цікаво? Скоріш «да»! Прості питання: «Для чого нам школа?», «Чи потрібна державі школа?», «Які зовнішні та внутрішні загрози має школа?», «Які переваги і позитивні моменти має наш заклад», «Що я можу зробити для школи зараз?», як не дивно, здалися під час обговорення складними. Чи все вдалося? Вдалося головне – ми всі почули один одного та означили напрямок роботи на майбутнє!!!!
Особливо від себе скажу наступне. Мені сподобалось таке різнобічне спілкування. Відчуваєш справжнє піднесення від підтримки, від спільної роботи, від бажання громади до змін… Де що і засмутило. Але більше було позитиву. Злагоджено та зацікавлено працювали вчителі, батьки, діти! Багато запропоновано цікавих ідеї подальшої співпраці, особливо учнями, батьками… Зрозуміло, що вони потребують подальшого опрацювання…
Дякую нашим фасилітаторам: Наталії Чуприні (сертифікований коуч-тренер, засновник креатив-центру «Простір розвитку особистості», автор «Школи освітнього коучингу» та проекту «Створення освітніх ігор в Україні») та Жанні Вихрестенко (співробітник Академії неперервної освіти Київської області, випускниця «Школи освітнього коучингу» ) за організацію співпраці. Підготувати приміщення та організувати захід допомогли учні 10-го класу (класний керівник Волкова Н.П.), педагог-організатор Євгенія Ейсмонт, та Носач Богдан.
Більш ґрунтовні напрацювання оголосимо згодом, після засідання творчої групи, обраної шляхом самовисунення кандидатів. Тим більше, що було вирішено оновити Концепцію розвитку закладу з урахуванням змін. А на сьогодні – щиро дякую всім за співпрацю! Це тільки початок! До нових зустрічей!