Святкування Дня Наума

14 грудня, в День НАУМА, наша шкільна родина вітала своїх відмінників. Тих, хто не байдужий до життя, хто прагне до нового, хто впевнено прокладає стежки до Наукових вершин!
До свята готувались, його чекали 56 відмінників та лідери учнівського самоврядування. Саме вони отримали відзнаки і подарунки від нашої шкільної громади. Крім того з привітаннями та подарунками відмінникам до нас завітала помічник депутата Київської міської ради Алли Шлапак Олена Юранська. А найактивніших лідерів учнівського самоврядування вітав президент Інституту реформ та розвитку Києва Олександр Вовченко.
Дякуємо всім винуватцям цього дійства, всій шкільній родині, нашим гостям та натхненному організатору всіх наших свят Носач Ілоні Яківні за одарене всім нам Свято