Свято ” Останній дзвоник”

І дощ не зіпсує такого свята

Сьогодні по всій країні лунають останні дзвоники. Хоч закінчив школу рівно 20 років тому, а добре пам’ятаю, наскільки улюбленим було у нас це свято. Свято, коли на зміну контрольним приходять канікули. Зараз сприймаєш все зовсім по-іншому. Навіть десь закрадається думка, як легко і добре було в школі. Втім, сприйняття останнього дзвоника як прекрасного свята не змінилося. Мене запросили одразу на два свята – до школи №5  і спеціалізованої школи № 80 у Печерському районі. Щасливий, що в нашому місті є стільки прекрасних педагогів, які можуть виховати в дітей любов до науки й мистецтва. На обох останніх дзвониках, вручення грамот тягнулось годинами. Але дивувало не це, а поєднання талантів учнів. Наприклад, перемоги у всеукраїнській олімпіаді з біології доповнювалися грамотами, здобутими на танцювальному майданчику. Словом, я дуже гордий за те, що маємо таких всебічно розвинених киян, це надійний фундамент для нашої країни.                                                                                                       Попри «мажорну» прописку на Печерську, обидві школи, які відвідав сьогодні, мають гострі потреби в ремонті. Воно й не дивно – приміщенню школи №80 скоро виповниться 55 років, а школа №5 в 2016-му відзначить 80-ліття з дня відкриття. Спільно з директорами обох шкіл ми вже давно працюємо над поліпшенням умов для навчання учнів. Вже вдалося домогтися часткової заміни вікон в обох закладах, у школі №5 відремонтовано дах, а у школі №80 ось-ось розпочнеться ремонт фундаменту. Втім, головне багатство кожної школи – не приміщення й подвір’я, а колектив. І в цьому плані обом школам дуже пощастило мати такі професійні команди під керівництвом Світлани Олексюк та Наталії Максимової. Мені ж приємно, що на обох святах Останнього дзвоника зустрів своїх колишніх вчителів та однокласників.                                                  А дощ, переконаний, – це гарна прикмета на щастя для сьогоднішніх випускників. Бажаю їм зробити правильний вибір професії, успішно скласти іспити й навчатися в тих закладах, про які вони мріють.

За матеріалами сторінки фейсбук депутата, заступника голови постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку О. Вовченка