Тиждень математики

В рамках тижня математики в школі 28 квітня вчитель Калита Любов Іванівна провела математичний турнір між командами учнів 8 – х класів. Діти активно готувалися до змагань: підбирали назву команди, девіз , емблему. Метою заходу було формування інтересу до вивчення математики, розвиток допитливості, логічного мислення, математичної культури. Діти із захопленням змагалися у різних конкурсах : « Продовжи ряд», «Підказка», «Математичні анаграми», «Швидка лічба». Учасники турніру продемонстрували вміння міркувати, зіставляти, знаходити вихід із складних ситуацій. Під час змагання панувала кмітливість , наполегливість і повага до суперників. Турнір виявився цікавим, жвавим і насиченим позитивними емоціями. На останніх хвилинах перемогу здобула команда учнів 8 – А класу, з чим ми її і вітаємо!