Тиждень початкової школи “Історія моєї держави”

В спеціалізованій школі № 80 з 08 по 12 грудня 2014 року проходив тиждень початкової школи “Історія моєї держави”. Така тема розглядалася в світі подій, які відбуваються в Україні. Патріотичне виховання сьогодні налаштовує на такі заходи, які розкривають душу нашого народу, його прагнення бути щасливим, вільним.
Почався тиждень з виставки малюнків “Україна – єдина країна”. Всі учні перших – третіх класів взяли участь у цьому заході. З найкращих малюнків було “складено” карту України. В цей же день вся початкова школа була по-особливому святкова, бо проходив парад вишиванок. А ще під час уроків вчителі провели диктанти “Вишивка “, “Верба і калина”, “Найрідніший край”. Насиченим видався понеділок, який дав позитивний заряд на весь тиждень.
У вівторок учні 1-3 класів змагалися в розгадуванні кросвордів. Цікаві завдання допомогли дітям з’ясувати походження багатьох українських слів, наприклад, “вишивка”, “лелека”, “рушник”, “Україна” і таке інше. Діти також розгадали низку загадок про дійових осіб українських народних казок.
Надовго запам’ятається учням всієї школи театральне дійство “Роде наш красний”, яке підготували учні 3-4 класів. Так сталося, що в цей день до школи завітали воїни добровольчого батальону « Айдар », які приїхали у відрядження із зони АТО. Своїм виступом дітям вдалося зігріти серця воїнів, підтримати їх, надихнути на перемогу.
У четвер відбулася зустріч на брейн – ринзі учнів 2-А та 2-Б класів. Завдання конкурсів допомогли дітям отримати задоволення від гри, відчути впевненість у своїх знаннях. Врешті решт, перемогла дружба.
П’ятниця підійшла дуже швидко. Стільки цікавого зроблено. Встигли провести конкурс розмальовок “Мій віночок” у 2-4 класах. Але ще захотілося провести захід, залучивши родини учнів початкових класів. Тому з’явився музей одного дня “З бабусиної скриньки”. Самі діти досліджували історію своєї родини. На виставку ж принесли ті речі, які їм бабусі, дідусі, прабабусі й прадідусі залишили у спадок і розказали всім про походження цих предметів. Надзвичайне враження від цієї виставки! Це дійсно гідне завершення тижня початкової школи.

Всі учні, які брали участь у тижні, класоводи, батьки отримали подяки, грамоти, дипломи. Але крім цього всі отримали, мабуть, щось більше: гордість за нашу країну, віру у краще, радість від того, що живемо саме на цій землі