Участь команди 10-А класу у проекті STEM: професії майбутнього

З метою популяризації інженерно-технічних професій серед школярів в Україні, у 2014 році розпочалася реалізація проекту «STEM: професії майбутнього». Проект реалізується у рамках програми європейської організації CSR Europe (Брюссель) – «Deploy Your Talents – Stepping up the STEM Agenda for Europe». Протягом 2-х років він був успішно апробований у Франції та Італії.
У 2014-2015 навчальному році команда учнів 10-А класу долучилася до проекту. Протягом року старшокласники відвідали захоплюючі заняття від всесвітньо відомих компаній щодо майбутнього розвитку мобільних технологій (Ericsson), інформаційно-комп’ютерних технологій (Intel), мікроелектроніки (Melexis), хімії (OSTCHEM), агрономії (Syngenta);
дізналися від фахівців компаній про можливості кар’єри у технічній сфері.
19 травня 2015 року відбувся заключний етап проекту – STEM-квесті. “Ми тільки повернулися, все пройшло дуже добре, отримали сертифікати, відмінно представили себе, на квесті ми відповіли на всі питання і з 15 команд прийшли п’ятими” – ділиться своїми враженнями учениця 10- А класу Кухарчук Ірина.
Участь в проекті дозволить осмисленно підійти до вибору майбутньої професії.

Звіт про участь в проекті