Участь у акціїї “Надішли Різдвяного листа сусіду”

В рамках роботи Гуманітарної просвітницької місія «Україна: заради миру і процвітання» 2015-2016 рр. з 1 до 19 грудня діяла акція «НАДІШЛИ РІЗДВЯНОГО ЛИСТА СУСІДУ» діти України написали більше 20 000 листів-вітання Президентам дружніх держав з Новим Роком і Різдвом Христовим. В цих листах звучать добрі слова вітань із найкращим родинним святом на землі – Різдвом і Новим Роком. Дух Різдва дарує надію на Мир, Щастя, Радість і Процвітання усім нашим народам, які живуть не тільки в Європейському домі, але й на інших континентах.
21-23 грудня 2015 року делегація Місії вручила листи-вітання з Новим Роком і Різдвом Христовим, з вдячністю за підтримку народу України, ПОСЛАМ в Україні наших ближніх дружніх держав-сусідів: Білорусії, Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Чехії, Словакії, Угорщини, Румунії, Болгарії, Молдови, Азербайджану, Грузії, Вірменії, Туреччини та великих європейських держав, які виступили в 2014-2015 рр. гарантами нашого суверенітету та територіальної цілісності України: Великобританії, Німеччини, Франції, Італії і Іспанії. До складу різдвяної делегації Гуманітарної просвітницької місії ввійшли учні київських шкіл, студенти ВНЗ, вчителі, представники громадських організацій.
За старовинним звичаєм учасники делегації привітали працівників посольств з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим українською колядою.
Послів Республіки Молдова і Румунія вітали учні спеціалізованої школи №80 м.Києва (директор Максимова Наталія Михайлівна)
Листи Послам іноземних держав вручала Голова Гуманітарної просвітницької місії, президент Асоціації «Спадщина України» – Квасниця Ірина Юліанівна.