Участь у міському етапі XVI Київського фестивалю команд веселих та кмітливих юних пожежних

Ніщо так не підіймає настрій як гарно складені жарти та креативні номери у виконанні звичайної учнівської молоді. Саме такі яскраві виступи продемонстрували команди-учасниці заключного етапу XVI Київського фестивалю команд веселих та кмітливих юних пожежних, який відбувся 22 травня на базі Гімназії східних мов № 1.
Вже у приміщенні актового залу, усі команди-учасниці зібрались на сцені: «Дарниця на біс» ЗОШ № 160 Дарницького району, «Зубр» гімназії № 178 Соломянського району, «Стихійне лихо» ЗОШ № 205 Святошинського району, «Діти брандспойту» ЗОШ № 80 Печерського району та команда, яка перемагала два роки поспіль – «Банзай» гімназії східних мов № 1 Святошинського району. Глядачам представили почесних гостей та членів журі, після чого команди приготувались до виступів.
Наші учні як завжди були одними з найкращих! Нашу групу підтримки журі теж відмілило як найкращу!
Окрема вдячність була висловлена керівникам команд за їх внесок у вихованні у підростаючого покоління відповідальності за власну безпеку та навчанні основам безпечного життя.