Участь у Міжнародному форумі асоційованих шкіл ЮНЕСКО м. Києва

2210 квітня учні 9-Б класу Федак Іван, Колдін Антон  та вчитель англійської мови Дрейман А.І. брали участь у Міжнародному форумі асоційованих шкіл ЮНЕСКО м. Києва «Європа та Азія в діалозі культур. Уроки життя від Конфуція». У програмі форуму учні стали учасниками фестивалю китайської культури: майстер-класи з каліграфії та китайської мови, ажурні композиції з паперу; плетіння вузликових прикрас, китайська чайна церемонія.  Почесними гостями  фестивалю були – посол Бельгії в Україні Люк Якобс, заступник голови Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, Посол з особливих доручень Сергій Рева, радник Міністра закордонних справ України Департаменту секретаріату Валентин Скуратовський, директор Інституту Конфуція при КНУ ім. Тараса Шевченка Олександр Гончаренко та ін.  Учасникам форуму була представлена міні-вистава «Великий шовковий шлях» та представлені уроки життя від Конфуція у вигляді панельної екскурсії.