Участь в акції «КИЄВуЗЕЛЕНимБУТи»

В рамках соціальної відповідальності, по місту крокує акція «КИЄВуЗЕЛЕНимБУТи».. Сьогодні представники Зеленбуду та голова Печерської райдержадміністрації Сергій Мартинчук відвідали нашу школу. Разом з дітьми голова району взяв участь в акції з висадки квітів на шкільному подвір’ї та поспілкувався з учнями і педагогами.
«Незважаючи на складну економічну ситуацію, у цьому році ми багато вже чого зробили у цій школі: відновили спортивний майданчик, замінили старі вікна на нові енергозберігаючі, зробили капітальний ремонт даху, відремонтували інженерні мережі. Але на досягнутому не зупиняємося й попереду в нас ще багато роботи», – повідомив Сергій Мартинчук.
Також, голова Печерської райдержадміністрації ознайомився з організацією учбового процесу закладу, відвідав шкільну їдальню, спортивний зал та відповів на запитання шестикласників.
Основні питання, що турбували учнів, стосувалися розвитку спорту в районі, відновлення спортмайданчиків, питання збереження екології та інші. Сергій Мартинчук уважно заслухав думки дітей та надав обґрунтовані відповіді на всі запитання.