Участь у проекті «UA-KISCHU»

unnamedСпеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва в рамках співпраці із Центром бізнес-освіти Київської  Торгово-Промислової Палати та Службою старших експертів (SES, Бонн, Німеччина) з 21.02.2017 року по 10.03.2017р. приймає експерта Барбару Хеллінге.

Барбара-Марія Хеллінге  – кваліфікований педагог з великим професійним досвідом та знаннями в різних областях: від педагогічного консультування та обслуговування освітніх проектів, до стратегічного поліпшення якості освіти і розробки навчальних концепцій. Працює як експерт з якості освіти, конфлікт-менеджер, застосовуючи при цьому нові методичні і дидактичні розробки, проведення майстер-класів, тренінгів тощо. Працювала в різних університетах Німеччини, брала активну участь у провадженні Болонського процесу, роботі колегії ректорів університетів Євросоюзу, регіональних та інтернаціональних проектах.

Серед основних завдань німецького SES- експерта :
– допомога у створенні єдиної Концепції  освітнього простору навчального закладу з урахуванням сучасних освітніх тенденцій;

-      сприяння розвитку міжнародних контактів з школами Німеччини, у тому числі для обміну школярами та викладачами;

-       проведення воркшопів з викладачами школи;

-       залучення додаткових проектних коштів на розвиток школи;

-     консультування та допомога у створенні  більш гармонійного, динамічнішого простору для розвитку дитини з використанням екологічних матеріалів, сучасного дизайну, системи енергозбереження;

-       навчання персоналу коучинговим технологіям.

Спільний проект зі школою направлений на удосконалення педагогічної та концептуальної методології закладу, проведення спільних заходів; семінарів з учителями, учнями, батьками; пошук контактів та програм обміну з навчальними закладами Німеччини. Мова проекту: англійська, німецька. Переклад під час перебування експерту в школі забезпечують вчителі іноземної мови школи (керівник: заступник директора з іноземних мов Делікатна Н.М.), студенти-практиканти НУБіПу (німецька мова, керівник – Кулик Л.І.) та представники батьківської громади.