Відновлення шкільного спортивного майданчику

 
 

На Печерську в школі №80 розпочалися роботи з відновлення спортмайданчику
Сьогодні, 25 липня 2015 року, голова Печерської райдержадміністрації Сергій Мартинчук взяв участь у суботнику. Очільник Печерського району трудився в столичній школі №80 на будівництві спортивного майданчику для школярів.
Сергій Мартинчук разом із батьками учнів та представниками громадськості виконували роботи з вирівнювання земельної ділянки, її підготовки для створення місця, де будуть проходити заняття зі стрибків у довжину і висоту.
Також у ці вихідні заплановані роботи з відновлення паркану (600 кв.м.) його вирівнювання, фарбування, цементування стойок; вирівнювання екскаватором земельної ділянки та висаджування дерев і кущів; прибирання сміття; вирівнювання бровок, установка нових бровок і створення майданчика для п’єдесталу; відновлення лавок та їх фарбування; розмітка майданчиків і бігової доріжки; фарбування волейбольних і баскетбольних стійок та спортивного спорядження.
Благоустрій шкільного подвір’я проходить в рамках проекту «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ МОЄЇ ШКОЛИ!» створений місцевою громадою з метою об’єднання Печерської райдержадміністрації, мешканців району, організації «Звіринецький сквер», органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Видубичі» та групи «Самоврядування «Печерськ» у єдиній справі з удосконалення пришкільних територій району.

За матеріалами сайту http://pechersk.kievcity.gov.ua/