Військові із зони АТО дякують учням спеціалізованої школи № 80 за зворушливі листи та прапор!

Листи на фронт… Дивно звучить, але це, нажаль, наше сьогодення. Колектив спеціалізованої школи №80 від щирого серця співпрацює з волонтерами, підтримує зв’язки з батьками наших учнів, що знаходяться в зоні АТО. Ми беремо активну участь у проекті «Топографічні карти для армії», започаткованому волонтером Євгеном Чеботарьовим. Разом із топографічними картами, на яких учні зобразили квітучу Україну, бійцям були передані листи від учнів та прапор України. Відповідь не забарилася: «Щирі душевні вітання, та велика подяка за підтримку, за Прапор що дух підносить та надихає на боротьбу. Прапор передали пораненим бійцям в шпиталі. Вони були на 10-му небі! Невдовзі повертаються на передову та встановлять прапор на самому чільному місці лінії оборони. Велика подяка усім!»