Вітаємо з перемогою!!!

В кожній школі є свої яскраві особистості. У нас таких багато. Але сьогодні ми вітаємо із довгоочікуваною та дійсно відпрацьованою за багато років  перемогою випускника 2014-2015 навчального року  Гордейчика Арсенія ! 2-19 липня 2015 року у місті Орхус (Королівство Данія) відбулася 26-а Міжнародна біологічна олімпіада. Протягом тижня 239 талановитих юних біологів із 63-х країн світу демонстрували свої знання і показували свої вміння з біології.Змагання проходили в аудиторіях і лабораторіях Орхуського університету і включали практичний та теоретичний тури, кожний з яких тривав понад 6 годин.Практичний тур складався з чотирьох практичних іспитів з анатомії, біосистематики та еволюції рослин; молекулярної біології і мікробіології; функціональної морфології тварин; біохімії. А теоретичний – з двох іспитів, які охоплювали широкий спектр тем з біології, зокрема, клітинної біології, молекулярної біології і мікробіології, генетики та ін. У складі команди з України було двоє учнів закладів освіти Печерського району, а саме: учень спеціалізованої школи № 80 Арсеній Гордейчик і учениця Природничо-наукового ліцею № 145 Тетяна Гусак, які вибороли бронзові медалі. Будь яка перемога – спільна справа. Вітаємо вчителя біології, яка весь цей час була поруч – Шереметову Любов Миколаївну! Віримо, що ще не одна Зірка спалахне на нашому шкільному небосхилі завдячуючи її наполегливій праці, любові до учнів та біології!!!

Вітаємо з перемогою!

Изображение 1 из 1