Всесвітній День Гідності

Сьогодні учні нашої школи брали участь у проведенні Всесвітнього Дня Гідності.
Представники учнівського самоврядування школи начолі з заступником директора з виховної роботи Носач Ілоною Яківною запросили до «Відкритого мікрофону» учнів 1-11 класів. Головне питання: “Що для вас означає слово «гідність»?”Зрозуміло, що відповіді були дуже різні. Почути і оцінити частину отриманих відповідей Ви зможете, передивившись наше відео, у запису та підготовці до розміщення на сайті якого брали участь Кухарчук Ірина та Петрук Таїсія. Ви почуєте відповіді  Білкуна Андрія, Балько Поліни, Рогальчука Артема, учнів 1-их класів, Муріної Марії та Катерини Шепелі з 5-Б класу, Тимощука Олександра та Чайковського Владислава з 7-Б класу, Матюхіної Жені з 9-Б класу, Барадачової Тетяни та Валерії Мензюк з 10-Б класу; Бояра Петра, Резніченка Михайла, Муріна Олександра, Сухенко Альони, Щетинської Юлії, Бессараб Аннити з 10-А класу та учнів 11-А класу: Кухарчук Ірини, Петрук Таїсії, Бундалевського Олександра, Заякіна Дениса. Враження від проведеного «Відкритого мікрофону» Президента школи, учениці 11-А класу Кухарчук Ірини: «Мені дуже сподобалася ця ідея. Цікава тим, що можна відповісти одразу, без попередньої підготовки, на скільки відверто…»
До флеш-мобу приєдналися також учні 5-А класу разом з класним керівником Іриною Землянською та коуч-тренером Чуприною Наталією. Під час проведення заходу підіймали питання: що розуміють діти під словом «гідність», з чим воно в них асоціюється; про що їм говорить вислів «почуття власної гідності». Учні дізналися, що Всесвітній День Гідності відзначається 21 жовтня у більше ніж 60-ти країнах. Сьогодні Україна вперше приєдналась до цього руху. Понад 100 навчальних закладів по всій нашій країні було зареєстровано як учасники заходу, наша спеціалізована школа №80 – одна з них. Учні довго намагались «придумати» скільки приблизно шкіл в Україні. «Мільйони» – сказав один, «мабуть тисячі» – міркували дівчата. Хтось з дівчат, що мріє стати художником, запропонував висловити свої думки малюнками… Наприкінці з використанням букв слова «гідність» діти склали слова, що, на їх думку, схожі за змістом: Герой, Ініціатива, Добро, Надія, Ідейність, Свобода, Толерантність.
Отже будемо чекати малюнків та запрошуємо до перегляду відео. Далі буде!