Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2015 року до дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в спеціалізованій школі № 80 відбувся виховний захід за участю учнів 8-11-х класів.
Діти читали вірші, присвячені подіям на Майдані, на пам’ять про тих, хто віддав своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України! Розповідали про те, що неважливо, із заходу ти, чи зі сходу – всі ми – щаслива одна сім’я! Прозвучало від учнів і звернення до великого Кобзаря, щоб молився за нас. Що ми, як у Заповіті, встали з колін, зірвали кайдани. Звучала також пісня про Україну – неповторну і єдину «Українці як “мурашки”» Кузьми Скрябіна. Пролунав також вірш на двох мовах «Ради страны неделимой, За вільну Батьківщину, За мою і твою Україну, Будь же единым народ!»