З Днем народження, рідна Школо!!!!

22Ось і завершився такий цікавий та насичений Святковий тиждень – тиждень святкування Дня народження Нашої Школи – Спеціалізованої школи №80 Печерського району м. Києва! Школі – 55 років і вона – НАЙКРАЩА!

55 – це мало, чи багато… Для кого як. За цей час відбулося багато подій в житті шкільної родини!  Визначні події: у 1985 році – школа одна з перших стала учасницею проекту Асоційованих Шкіл ЮНЕСКО; у 1998 році – колектив закладу один з перших в Києві виборов статус «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови»; у 2013році –  школа стала колективним членом Української Ради Миру; у 2014 році  – школа отримала статус експериментального навчального закладу регіонального рівня за тематикою «Впровадження мультипрофільного  навчання»… Було безліч перемог у різноманітних заходах: Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін різного рівня, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, конкурсах знавців української мови імені Перта Яцика та Тараса Шевченко; Всеукраїнському конкурсі «Intel-Еко Україна», Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови «English opens the World», конкурси «Діалог держав- партнерство в освіті», КВК юних пожежних «Як тебе не спалити, Києве мій!», ЮІР – за безпеку дорожнього руху, авторської пісні та співаної поезії, «Київський вальс», театральних колективів «Кришталевий Каштан на Печерську», екологічних, туристичних, театральних, пізнавальних …  Але головне інше – Школа 80 – завжди була, є і буде РОДИНОЮ!

Родинне святкування Ювілею розпочали учні початкової школи: ретельно готували вірші та малюнки-привітання «Моя рідна школа», прикрашали ними шкільні приміщення. Учні 3-Б класу виготовили власноруч святковий Торт! Учні 6-их класів напередодні Дня Захисника України відзначили 55-ти річчя школи проведенням спортивного свята «Козацькі забави», учні 8-го класу вітали конкурсом «Ділові зачіски». Учні 10-х класів на шкільному подвір’ї провели флеш-моб «Моя школа – найкраща в світі!». Спортивними змаганнями «До вершин Олімпу» привітали учні 5-х класів. І, звичайно, відбувся Святковий концерт за участю учнів та випускників школи!

В нашому маленькому, але затишному родинному залі крім вчителів, учнів, батьків  було безліч гостей!

Найпершими вітали нашу шкільну родину представники Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, Управління освіти та інноваційного розвитку.

Приємно було чути теплі, привітальні слова, побажання від голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Олександровича Мартинчука. Вчителі та працівники школи, які пропрацювали в закладі більше 30-ти років, отримали Грамоти управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в м. Києві державної адміністрації від виконуючої обов’язки начальника управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Копил Тетяни Василівни. З привітальними словами, побажаннями та подарунками завітала до нас голова Печерської районної у м. Києві організації Профспілки працівників освіти і науки України Баклан Олександра Іванівна. В залі були присутні також заступник голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Невмержицький Анатолій Васильович, головний спеціаліст управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Філоненко Тетяна Анатоліївна; вчителі, які багато років працювали в нашій школі;  директори шкіл Києва, які працювали заступниками в нашій школі: Шевченко Василь Миколайович, Титаренко Вікторія Володимирівна; директор нашої школи  2000 – 2013р.р. Білоконь Ангеліна Григорівна; заступник голови правління об’єднання Ротарі України Завадський Сергій Леонідович; керівник громадського об’єднання «Простір розвитку особистості», учасник проекту «Шануймо Україну» Чуприна Наталія Володимирівна. В цей святковий день було дуже приємно почути вітання від випускника школи (випуск 1971року, золота медаль) Гітельмана Марка Мусійовича, який на сьогодні є консультантом з питань інтелектуальної власності, тренером громадського руху Ротарі України.  З привітаннями до нас також завітали: депутат Київської міської Ради, керівник служби віце-прем’єр-міністра України, заступник голови постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Вовченко Олександр Леонідович; директор музичної школи №27 м. Києва Рожин Валерій Леонідович; головний редактор газети «Завуч», редактор журналу «Школа» видавництва «Шкільний світ» Жанна Сташко; представник громадської групи «Батьки SOS» Олена Парфенова; поетеса, автор збірки «Верните нам наше небо!» Анастасія Дмитрук.

Ми вдячні всім за привітання, побажання, підтримку, співпрацю!

Двері нашої школи завжди гостинно відкриті для Вас!