Заняття

 
 

Шановні батьки! У зв’язку із поривом зовнішніх тепломереж в закладі відключено опалення. Температура в приміщеннях закладу занижена. Просимо розглянути питання перебування дітей вдома. Заняття припинено до покращення температурного режиму. Завдання для учнів на цей час будуть розміщений на сторінці ФБ закладу. Заходи “Щедрого вівторка” переносяться, про що буде повідомлено пізніше. 
Нагадуємо!!! 
Питання дотримання санітарно-гігієнічних показників мікроклімату в навчальних закладах є одним з ключових у збереженні та зміцненні стану здоров’я. Вікові особливості теплорегуляції у дітей характеризуються великою чутливістю до змін показників мікроклімату та потребують забезпечення комфортного повітряного та теплового режиму приміщень. 
Недотримання норм температури повітря в приміщенні в поєднанні з підвищеною вологістю та швидкістю повітря впливає на посилення процесів тепловіддачі, що призводить до охолодження організму дитини і як наслідок – розвиток захворювань. 
У зв’язку із зниженням температури у навчальних париміщеннях закладу (станом на 8.00 2 грудня 2019 року 8-12°С) нагадуємо про основні вимоги щодо дотримання повітряно-температурного режиму в загальноосвітніх навчальних закладах.
Відповідно до вимог ДСанПіН 5.5.2.008-01 «Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу» температура повітря в класах і кабінетах має бути 17-20°С, спортивних залах – 15-17°С, роздягальнях при них – 19-23°С, в актовій залі – 17-20°С, у бібліотеці – 16-18°С, медичних кабінетах – 21-23°С, рекреаціях – 16-18°С, вестибюлі –16-19°С, у туалетах – 17-21°С. 
Температура нижче вказаних нормативів неприпустима.
Відповідальність за дотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму покладається на засновників (власників) та керівників закладів. Щоб здійснювати постійний контроль дотримання температурного режиму, необхідно всі приміщення закладу забезпечити термометрами.
Дякуємо за порозуміння!
Адміністрація