Виставка методичних розробок

«Розум людський  завжди прагне  будь-якої діяльності

і ні за яких умов  не терпить безперервного спокою»

Ф. Прокопович

Щорічно у спеціалізованій школі №80 в кінці березня організовується виставка методичних розробок педагогічних працівників школи, які атестуються і цей рік не став винятком. 22 березня 2018 року в кабінеті №12 відбулась виставка «Зернини педагогічного досвіду». Вчителі традиційно представили матеріали з досвіду роботи, над якими працювали протягом року: методичні посібники, методичні рекомендації, розробки уроків, позакласних заходів, презентації відкритих занять, друковані праці, різний роздатковий матеріал.

Виставка засвідчила, що вчителі працюють над удосконаленням своєї фахової майстерності, впровадженням інноваційних технологій у навчально-виховний процес. Із робіт можна отримати відомості про найбільш ефективні методи, прийоми форми роботи вчителів. Педагоги  подали на виставку свої кращі напрацювання, які є результатом їх плідної праці протягом року.

20180322_150816