Ніхто не забутий, ніщо не забуто…

5Ось і минуло 72 роки з часів Великої Перемоги над фашистськими загарбниками. Ті роки назавжди залишаться у пам’яті нашого народу, як роки муки і болю, радості й печалі. Наша перемога – це подвиг мільйонів, це пот і кров воїнів, це рани і смерть  мирних людей, які не шкодуючи життя  воювали і працювали за наше щасливе сьогодення.

В рамках святкування 72-річниці Великої Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні до школи традиційно завітали: ветеран війни Капацевич А. Г., представники Ради ветеранів Печерського району Кушнірук Л. В. та Под’яловська М. І. Захід розпочався спогадами бойового офіцера про фронтові будні 1-го Українського Фронту. Потім учні 5-Б класу на чолі з класним керівником Пасічник Л. О. привітали нашого переможця віршами та піснями на фронтову тематику. Наприкінці заходу, з нагоди 90-річного ювілею Капацевича А. Г., полковнику було вручено копію наказу про нагородження його “Медалью за отвагу” у 1944 році за зразкове несення служби на посаді полкового розвідника. Пам’ятаємо, пишаємося!!!