Тиждень англійської мови

Згідно з річним планом школи на 2016/2017 навчальний рік вчителями іноземної мови з метою підвищення в учнів мотивації  до вивчення іноземної мови та розвитку усіх видів мовленнєвої діяльності з 13.02 по 17.02.2017 р. було проведено предметний тиждень.

Позакласні заходи дали можливість учням розкрити власні інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності, проявити себе у різних ситуаціях та ролях, зацікавитися, а можливо й  визначити свою подальшу долю, дізнавшись про власні вподобання, та усвідомлено вивчати предмет.

У рамках проведення  тижня іноземної мови були проведені такі заходи:

1. Свято усіх закоханих «A Sweet Day of Love», під час якого учні 10-11 класів разом з вчителем англійської мови Носач І.Я. поділилися с учнями школи знаннями про традиції святкування свята у різних країнах, уміннями читати вірші та співати пісні англійською мовою.
  2. Фестиваль європейських держав, під час якого учні середньої школи презентували одну країну на вибір. Творчим підходом до участі відзначено класні колективи 5-А, 5-Б, 7-Б класів ( класні керівники Цьомпела О.В., Пасічник Л.О., Симоненкова Л.П.).
  3. У 4-х класах були проведені нестандартні уроки з виготовленням валентинок та підписами англійською мовою, які  були спрямовані на зацікавленість дітей у вивченні англійської мови. Слід відмітити вчителів англійської мови Челован Н.О., Щербакову Л.О.  та  Пасічник Л.О., які приділили належну увагу в підборі матеріалів з урахуванням вікових особливостей учнів.
  4. Для учнів 5-Б класу був проведений позакласний захід «The impotance of learning English» на англійській мові. Учні показали виставу «The Frog Prince» та взяли участь у конкурсах та вікторинах. Ідея проведення заходу належить вчителю англійської мови та класному керівнику 5-Б класу Пасічник Л.О.
  5. Для учнів 5-11 класів вчителями англійської мови Білкун Ю.І. та Цьомпелою О.В. були проведені лінгвокраїнознавчі вікторини, в ході яких учні ознайомились з такими країнами як Австралія та Америка, розширили знання про історію, культуру та традиції  країн.
  6. Для учнів 7-х класів вчитель англійської мови Ковадло В.С. провів квест «A visit to Cambridge», а вчитель англійської мови Цьомпела О.В. провела круглий стіл з представником екологічного туризму Хелен Роберт з Нової Зеландії, під час якого учні отримали досвід вести дискусію англійською мовою.
  7. Голова методичного об’єднання Білкун Ю.І. провела позакласний захід «Poems Day», під час якого учні 9-11 класів вчились писати вірші англійською мовою на різну тематику.
  8. Заступник директора з НВР Делікатна Н.М. організувала семінар вчителів іноземної мови з методистами представництва «Pearson-Longman» на тему «Активні методи навчання та використання їх у навчально-виховному процесі».

За підсумками проведеного тижня англійської мови, варто зазначити,  що всі  вчителі англійської мови взяли активну участь. Планування заходів складено відповідно до вимог навчальних програм, оптимально визначено і здебільшого повністю реалізувано освітні, виховні та розвиваючі цілі. При цьому основна увага акцентувалася на формуванні в учнів усвідомлення ролі іноземної мови у житті людини, на засвоєння учнями знань, мовних явищ, понять, за допомогою яких сприймається дійсність, на розуміння учнями власного мовлення, оволодіння знаннями про історію, культуру та традиції інших країн.