Всесвітній День Миру

21 вересня – Всесвітній День Миру!
Наша школа, що є колективним членом Української ради Миру, активно долучилася до святкування! Ми щиро вітаємо мирні ініціативи!
Яскравою сторінкою заходів, присвячених став концертний виступ учнів, який пройшов 23 вересня в актовій залі школи!
Активну участь у підготовці та проведенні цьогорічних заходів всі учні!
Особлива подяка учням 2-Б класу (класний керівник Горбань І.В.), 4-б класу (класний керівник Марович Т.В.), 6-Б класу (вчитель української філології Карпова Л.І.), 7-А класу (класний керівник Щербина Я.Т.), 8-Б класу (класний керівник Деяк О.І.), 10-А класу (класний керівник Пасічник Л.О.), 11-А класу (класний керівник Симоненкова Л.П.) 11-Б класу (класний керівник Щербакова Л.О.). Концертну програму готували: заступник директора Носач І.Я., керівник колективу народного танцю Кирилюк І.В..
Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до мирних ініціатив та волонтерської діяльності учнівського самоврядування. Координатори: Коваль Євген, Васєчко Дмитро.